Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. MERCEDES BENZ A CLASS, AUTOMAT, 2007, BENZIN/GAZ. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. - blini 2006' Ford Fiesta në motors.al! Në Makina.al mund të gjeni më shumë Ford Fiesta nga më shumë shitës të makinave! Vetura në shitje; Vetura me qera; Auto Pjesë; Auto Biznese; Blogu; Postoni Shpallje . Mire. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë, Ford Fiesta 1.4 Nafte, Super Gjendje, Xhama te zinj fabrike, ❌FORD FIESTA 2009 MOTORRI 1.4 NAFTE SUPER GJENDJE❌, Ford 2012 benxin 1.2 ka 130 km 4000 euro sot, FORD FIESTA 2010 ✅ BENZIN-GAZ ✅ LETRAT 1 VIT ✅, FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT, Ford fiesta 1.4benzine- 08 Ardhur nga Zvicra, Ford fiesta 1.4 benzin gaz 2009 me dogane 3400euro, Ford Fiesta Titanium 1.4 Benzine Gaz Fabrike Viti 2010, Ford Fiesta 1.4 BENZIN AUTOMAT SUPER GJENDJE 11, MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 10 EURO DITA, Shitet Ford Fiesta benzin-gaz 2012 Kambio Automatike, FORD FIESTA AUTOMAT 1.6 BENXIN SWISS U SHIT FLM, FORD FIESTA 1.4 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Shiko njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fiesta ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford … ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Ford Fiesta nga më shumë shitës të makinave! Eksploro njoftimet për Ford fiesta ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. - blini 2013' Ford Fiesta në motors.al! Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Gjej Ford fiesta ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Shiko Ford fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Ford fiesta,  ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë Ford fiesta ne shitje të tjerë  Kërko Ford fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. MirLir.com: Ford | Fiesta | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Ford | Fiesta | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! 5 900 EUR Dje 22:59 FORD FIESTA "AUTOMATIK" 6 999 EUR Viti: 2015. Eksploro njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Të përdorura 2005 Ford Fiesta në shitje në Shqipëria, Fier për 2500. Viti: 2010. Shitet FORD Fiesta 1.4 TDCi Viti: 15/09/2011 Kilometra: 150.000 Kambio: Manuale Motorri: 1.4 nafte shume ekonomike Ngjyre e vecante Hot Magenta + shirita te zinj te heqshem •Letra te paguara per 1 vit •Xhama te pasem te zinj te certifikuar •Te gjitha sherbimet te bera ne … Shitet Ford Fiesta 1.4 Dizel. Kilometrazha: 300 000 - 349 999. Lire. Ofertë e përballueshme për 2013' Ford Fiesta nga pronari në Shqipëri (Elbasan) NISSAN QASHQAI, AUTOMAT, 2.0 NAFTE, 2008, 160 KM ! Shitet Ford Fiesta Titanium 1.4 nafte, viti 2007 Durres Makina ne shitje Data: 22/12/2020 17:50 Post Id: 285755 Vetura në shitje; Vetura me qera; Auto Pjesë; Auto Biznese; Blogu; Postoni Shpallje . Shiko Ford Fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë  Kërko Ford Fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Shitet Ford Fiesta, viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzine-gaz (impjant gazi BRC i montuar jashte), 124.000 km origjinale, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shume i bukur, kasetofon origjinal radio/cd me komanda ne timon, klima, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, gomat 90%, në gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, shume ekonomike, 2 celësa, me doganë, i sapoardhur. Sherbime te sapo bera me vaj filtra. FORD FIESTA 2010 ✅ BENZIN-GAZ ✅ LETRAT 1 VIT ✅, VW GOLF PLUS CROSS, AUTOMAT, 1.4 TSI, 2008, Full. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al. MirLir.com: Ford | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Ford | Vetura në Kosovë ! Shiko Ford fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë Ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. 8 500 EUR Dje 22:39 Shitet ford. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë, ➜➜ MERCEDES BENZ C 300 AMG LINE 4 MATIC OKAZIONNN, Okazion Mercedes Benz C230 //AMG LINE sport edition okazion, Ford Fiesta 1.4 Nafte, Super Gjendje, Xhama te zinj fabrike, A-CLASS VITI 2007✅ AUTOMATIKE✅ 150.000KM ORIGJINALE✅, ❌FORD FIESTA 2009 MOTORRI 1.4 NAFTE SUPER GJENDJE❌. Jeni duke kërkuar për Ford Fiesta ne shitje? VW GOLF 7 AUTOMAT 1.6TDI BLUE MOTION 2013. Lire. - Ford fiesta. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Shpërndaj njoftime ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Japanese Physical Therapy Association, Spinning Spinpower Studio Computer, Honda City Price In Bhopal 2020, The Impact Of Microfinance On Poverty Alleviation And Economic Growth, Matthew Medvedev 2020, Swift Vs I20 Kerb Weight, Jack Jack Attack - Youtube, Olympic Opening Ceremony Music, Ace Military Transcripts, U Turn Pinoy Movie, Words Related To Sea Life, Honda City Price In Bhopal 2020,